بعد چهارم | تندیس | طراحی تندیس| ساخت تندیس | لوح تقدیر
تندیس , طراحی تندیس , ساخت تندیس , لوح تقدیر , متن لوح تقدیر تندیس , طراحی تندیس , ساخت تندیس , لوح تقدیر , متن لوح تقدیر
آخرین بروز رسانی: پنجشنبه, 21 تیر 1403 
تندیس | طراحی تندیس | ساخت تندیس | لوح تقدیر | متن لوح تقدیر | لوح سپاس | نشان سینه

سئوالات متداول

سئوال: رنج قیمت تندیس های کار شده در شرکت بُعد چهارم به چه میزان می باشد؟

پاسخ: قیمت تندیس ها بر اساس نوع متریال، اندازه، نوع پایه، ضخامت بدنه، زمان لیزر، مساحت قابل چاپ و تعداد، متغیر می باشد که متخصصین فروش ما بر اساس درخواست و بودجه تخصیصی مشتری، قیمت تندیس را تعیین می نمایند، لذا شما مشتری عزیز با هر سلیقه و بودجه ای می توانید درخواست خود جهت طراحی و ساخت تندیس را با متخصصین فروش ما در میان بگذارید و نگران قیمت و هزینه آن نباشید.


سئوال: حداقل سفارش تندیس، جهت طراحی و ساخت، به چه تعداد می باشد؟

پاسخ: شرکت بُعد چهارم برای رفاه حال مشتریان عزیز، سفارش تندیس را به هر تعدادی از یک عدد به بالا انجام می دهد. فقط مشتریان عزیز به این نکته توجه داشته باشند که سفارشات تعداد پایین در اولویت کار تولید نبوده و بر اساس صف سفارش در هر زمان تولید خواهند شد، لذا در صورت داشتن سفارشات با تعداد پایین حداقل یک ماه زودتر از زمان مورد نظر خود اقدام نموده و با بخش فروش ما تماس بگیرید تا متخصصین فروش ما پس از بررسی صف سفارش، زمان تحویل سفارش شما را اعلام نموده و سفارش شما مشتری عزیز را ثبت نمایند. 


سئوال: جنس تندیس ها و متریال های بکار گرفته شده در آنها چیست؟

پاسخ: تندیس های طراحی و ساخته شده در شرکت بُعد چهارم در دو نوع: تندیس های فلزی و تندیس های غیر فلزی ترکیبی می باشند که در نوع تندیس های فلزی از فلز هایی مانند: برنج، چدن، آلمینیوم و استیل استفاده می شود و در نوع تندیس های غیر فلزی ترکیبی از متریال هایی همچون: پلکسی گلاس، مولتی استایل و ام دی اف استفاده می شود که در هر نوع تندیس بر اساس نوع طراحی و قیمت تندیس از یک یا ترکیب چند متریال استفاده می گردد.


سئوال: نحوه سفارش تندیس و لوح تقدیر به شرکت بُعد چهارم به چه صورت می باشد؟

پاسخ: نحوه سفارش تندیس و لوح تقدیر به شرکت بُعد چهارم بر اساس یک روال و قانون خاص می باشد که پروسه سفارش در لینک (( مراحل و نحوه سفارش تندیس )) در بخش لینک های کاربردی قابل مشاهده می باشد، همچنین فایل PDF این پروسه از  اینجا (270.94 Kb) قابل دانلود می باشد.


سئوال: روش طراحی تندیس و هزینه آن به چه صورت می باشد؟

پاسخ: متخصصین طراحی شرکت بُعد چهارم بر اساس اطلاعات دریافتی از شما مشتری عزیز اقدام به طراحی منحصر بفرد تندیس برای شما می نمایند، لذا اطلاعات و نکات مد نظر شما در طراحی تندیس نقش بسزایی خواهد داشت، بنابراین بر روی این موضوع تمرکز کرده و کمی وقت بگذارید و بر اساس دستورالعمل موجود در لینک (( مراحل و نحوه سفارش تندیس )) در بخش لینک های کاربردی سایت یا فایل PDF که از  اینجا (270.94 Kb) قابل دانلود است، نسبت به طراحی تندیس مورد نظر خود اقدام نمایید. هزینه طراحی هر طرح، 100،000 تومان می باشد که این هزینه در ابتدای سفارش و قبل از شروع طراحی اخذ می گردد و مسترد نیز نمی گردد. اطلاعات بیشتر در این خصوص را نیز می توانید از لینک اعلام شده یا فایل PDf درج شده در بالا دریافت نمایید.


سئوال: نحوه ارسال سفارشات به شهرهای دیگر به چه صورت می باشد؟

پاسخ: کلیه سفارشات مشتریان توسط بخش تولید شرکت بُعد چهارم به بهترین شکل بسته بندی شده و بر اساس نظر مشتری، یا از طریق پایانه های مسافربری و انبار شرکت همسفر یا از طریق شبکه تیپاکس در زمان اعلام شده برای مشتری ارسال خواهد شد و رسید و شماره بارنامه نیز به اطلاع مشتری خواهد رسید.


سئوال: مدت زمان ساخت و تحویل تندیس به مشتری چند روز می باشد؟

پاسخ: مدت زمان ساخت و تحویل تندیس توسط شرکت بُعد چهارم به مشتری به صف سفارش در هر زمان و نوع تندیس بستگی دارد که بر این اساس و به عنوان نمونه، مدت زمان ساخت و تحویل 100 عدد تندیس معمولی در صف سفارش شلوغ، 14 روز کاری و در صف سفارش عادی، 7 روز کاری می باشد.


سئوال: برای دادن سفارش ساخت تندیس و لوح تقدیر، آیا نیاز به حضور در دفتر اصفهان شرکت بُعد چهارم می باشد؟

پاسخ: شرکت بُعد چهارم جهت رفاه حال شما مشتریان عزیز، کل پروسه خود از دیدن سفارش تا دادن سفارش و تحویل آن را بصورت غیر حضوری طراحی نموده است تا شما مشتریان عزیز بتوانید از سراسر کشور عزیزمان و بدون نیاز به حضور در دفتر شرکت، با خیال آسوده سفارش خود را داده و در محل خود سفارش را نیز تحویل بگیرید. برای این منظور کلیه مشتریان عزیز می توانند قبل از هر چیز کلیه نمونه های کار شده توسط شرکت بُعد چهارم را بر روی وب سایت این شرکت ملاحظه نموده و مناسب ترین آنها برای سفارش خود را به عنوان نمونه انتخاب نمایند ( قابل ذکر است که هر نمونه جدید ساخته شده توسط واحد تولید شرکت، حداکثر تا دو روز بعد بر روی وب سایت شرکت بُعد چهارم قرار خواهد گرفت و لذا وب سایت شرکت بهترین مرجع برای مشاهده کلیه نمونه های کار شده می باشد )، و سپس کل پروسه دادن سفارش و پُر نمودن فرم سفارش را نیز از طریق لینک های موجود در وب سایت شرکت و بر اساس راهنمای موجود، انجام دهند و از طریق لینک پرداخت اینترنتی وجه مربوطه را به حساب شرکت واریز نمایند و از طریق ایمیل اعلام شده در فرم سفارش طراحی تندیس خود را دریافت نمایند و اشکالات را نیز به واحد فروش اعلام نموده و طرح نهایی را دریافت نمایند و تایید نهایی را ارسال کنند، سپس سفارش وارد مرحله تولید شده و پس از اتمام سفارش در زمان تعیین شده، سفارش از طریق انبار همسفر در هر کجای ایران یا از طریق شبکه تیپاکس برای مشتری ارسال خواهد شد. لذا همانطور که مشاهده می نمایید در هیچ کجای این پروسه نیاز به حضور مشتری بصورت فیزیکی در دفتر شرکت نمی باشد و این افتخار ما است که برای وقت شما ارزش قائلیم. قابل ذکر است که تا کنون قریب به 85 درصد سفارشات اخذ شده از سراسر ایران به این شکل انجام پذیرفته است...

نمونه ها و مشتریان ما، نشان دهنده کیفیت، توانمندی و میزان اعتمادپذیری ما خواهند بود


 

پاسخگویی به سئوالات متداول شما مشتریان عزیز جهت صرفه جوئی در وقت و زمان شما

جدیدترین تندیس ها و محصولات

واحد فروش دستگاههای لیزر بُعد چهارم

واحد فروش انواع ماکت هواپیما و هلیکوپتر بُعد چهارم

انواع محصولات خاتم کاری

فروشگاه اینترنتی انواع ماکت هواپیما و هلیکوپتر

جدیدترین مشتریان بعد چهارم

بانک رفاه استان مازندران بانک رفاه استان مازندران
جمعیت هلال احمر استان خوزستان جمعیت هلال احمر استان خوزستان
شرکت مهندسی توانمند برق اصفهان شرکت مهندسی توانمند برق اصفهان
سازمان رفاهی تفریحی شهرداری شاهین شهر سازمان رفاهی تفریحی شهرداری شاهین شهر
بنیاد شهید و امور ایثارگران استان بوشهر بنیاد شهید و امور ایثارگران استان بوشهر

صفحه اينستاگرام بعدچهارم

كانال تلگرام بعدچهارم

بانک متن لوح تقدیر

بانک قاب و حاشیه لوح تقدیر

بانک آرم و لوگو

بانک نقوش اسلیمی

بانک وکتورهای کاربردی

آموزش نرم افزار کورل دراو

عضویت در خبرنامه

اطلاعات تماس

دفتر مرکزی:
اصفهان - خیابان استانداری - خیابان فرشادی - ساختمان بُعدچهارم

کد پستی: 8146746791

تلفن: 1234 24 32 - 031

همراه فروش: 3699 905 0912

ایمیل: info@Bode4.com

 وب سایت: www.Bode4.com

سامانه پیام کوتاه: 30007650008090 

 توجه: مراجعه حضوری فقط با قرار قبلی امكان پذير است. 


   بُعد چهارم ، هيچ شعبه ديگری در سراسر ايران ندارد.   


درگاه پرداخت اینترنتی

درگاه پرداخت اینترنتی بانک ملت

ارسال سفارش به تمام نقاط ایران

بُعد چهارم، فرصتی برای تخیلات شما

پورتال کارمندان شرکت بُعد چهارم


جستجوی سریع در بُعدچهارم