بعد چهارم | تندیس | طراحی تندیس| ساخت تندیس | لوح تقدیر
تندیس , طراحی تندیس , ساخت تندیس , لوح تقدیر , متن لوح تقدیر تندیس , طراحی تندیس , ساخت تندیس , لوح تقدیر , متن لوح تقدیر
آخرین بروز رسانی: پنجشنبه, 21 تیر 1403 
تندیس | طراحی تندیس | ساخت تندیس | لوح تقدیر | متن لوح تقدیر | لوح سپاس | نشان سینه

مراحل و نحوه سفارش تندیس

 دانلود فایل نحوه سفارش تندیس (270.94 Kb) به فرمت PDF


نحوه سفارش تندیس، لوح تقدیر و دیگر محصولات مرکز تخصصی ارائه خدمات لیزری بُعد چهارم ( لیزر سنتر ) طبق مراحل زیر می باشد:


1. مشاهده نمونه کارهای قبلی انجام شده توسط این مرکز به یکی از روش های زیر: 

1.1. حضور در محل دفتر شرکت (واحد فروش) 

1.2. مراجعه به وب سایت شرکت از طریق آدرس www.Bode4.com و وارد شدن به بخش ((تندیس))  یا ((ارائه خدمات لیزری)) بر حسب نوع محصول مورد نظر. 

1.3. ارسال ایمیل به آدرس آدرس ایمیل جهت جلوگیری از رباتهای هرزنامه محافظت شده اند، جهت مشاهده آنها شما نیاز به فعال ساختن جاوا اسكریپت دارید مبنی بر درخواست ارسال نمونه های کار شده با ذکر نوع محصول مورد نظر (مثلا: تندیس با موضوع گردهمایی، یا نشان سینه، یا ساعت تبلیغاتی و ...) 

1.4. ارسال پیامک به سامانه پیام کوتاه شرکت بُعد چهارم به شماره: 30007650008090 و اعلام درخواست ارسال نمونه های کار شده با ذکر نوع محصول (مثلا: تندیس فلزی، یا نشان سینه، جام ثامن، یا ساعت تبلیغاتی و ...) و اعلام آدرس ایمیل و اطلاعات تماسی جهت برقراری ارتباط. 


2. اقدام جهت طراحی تندیس یا محصول مورد نظر خود به روش زیر:

2.1. انتخاب نمونه کارهایی که به سلیقه و نظر شما یا سازمانتان نزدیک می باشد، با استفاده از یکی از روش های مطرح شده در مرحله اول و ارسال عنوان یا عکس آنها برای واحد فروش. (این مرحله دارای اهمیت زیادی برای واحد طراحی به جهت آشنایی هر چه بیشتر با سلیقه و نظر شما می باشد.) 

2.2. پُر کردن فرم ((سفارش تولید)) به روش زیر: 

2.2.1. در بخش ((سفارش دهنده)) فرم و در قسمت ((نام و نام خانوادگی)) مشخصات اسمی فرد سفارش دهنده (در صورتیکه سفارش از جانب شخص حقیقی باشد)  و  یا  رابط  (در  صورتیکه  سفارش  از  جانب  شخص  حقوقی  باشد)  ذکر  گردد  و در  قسمت ((شرکت/سازمان/اداره)) نام شرکت/سازمان/اداره مربوطه (در صورتیکه سفارش از جانب شخص حقوقی باشد) بصورت کامل و به شکلی که بعدا در عنوان فاکتور صادره از جانب شرکت بُعد چهارم مورد نظر است ذکر گردد و در قسمت ((آدرس)) نیز آدرس فرد (در صورتیکه سفارش از جانب شخص حقیقی باشد) و یا آدرس شرکت/سازمان/اداره (در صورتیکه سفارش از جانب شخص حقوقی باشد) بصورت کامل و به شکلی که بعدا در بخش ((آدرس خریدار)) فاکتور صادره از جانب شرکت بُعد چهارم مورد نظر است ذکر گردد و قسمت های بعدی این بخش شامل: ((آدرس ایمیل)) ، ((شماره ثابت)) ، ((شماره فاکس)) ، ((شماره همراه)) به دقت و به درستی جهت امکان برقراری ارتباط و اطلاع رسانی پُر گردند. 

2.2.2. در بخش ((سفارش نمونه)) در صورتیکه در مرحله طراحی و ساخت نمونه هستید، اطلاعات این بخش را که شامل: ((نوع سفارش)) ، ((تاریخ سفارش)) ، ((تاریخ تحویل طرح)) است پُر نمایید و پس از مطالعه ((مرامنامه بُعد چهارم)) و در صورت موافق بودن با مفاد آن، مربع جلوی گزینه ((فرم آشنایی با خدمات و قوانین لیزر سنتر بُعد چهارم ( مرامنامه بُعد چهارم) بصورت کامل مطالعه شد و مورد توافق می باشد.)) را تیک زده یا ضربدر بگذارید. 

2.2.3. در قسمت ((جنس سفارش))، نوع جنس تندیس یا محصول مورد نظر خود را بر حسب توانمدی های این شرکت مانند: ترکیب پلکسی گلاس و مولتی استایل، ترکیب پلکسی گلاس و ام دی اف، ام دی اف (MDF)، فلزی (با درج نوع فلز یا ترکیبات فلزی) و ... بیان نمایید. 

2.2.4. در قسمت ((حدود قیمت نهایی مد نظر برای یک عدد))، میزان اعتبار و قیمت در نظر گرفته شده توسط خودتان را برای هر تندیس یا محصول مورد نظر (یک واحد)، یا بصورت دقیق و یا بصورت حدودی و به ریال درج نمایید. 

2.2.5. در قسمت ((توضیحات مشتری))، توضیحات خود در خصوص نکات و مطالبی که  باید در طراحی تندیس یا محصول مورد نظر توسط واحد طراحی شرکت مد نظر قرار گیرد مانند: آرم، لوگو، نماد خاص، شعار خاص، مفهوم خاص، رنگ یا رنگ های خاص مرتبط، فونت خاص جهت نوشته ها، مطالب، تصویر یا تصاویر خاص و نحوه استفاده از آنها، جایگذاری ها، اولویت ها، اندازه و ابعاد کلی(از لحاظ طول و عرض) و ... را بطور کامل در این قسمت درج نمایید. (قابل توجه مشتریان عزیز: کامل بودن اطلاعات داده شده در این قسمت توسط مشتری باعث نزدیک شدن طرح های ارائه شده توسط واحد طراحی این شرکت به نظر و سلیقه مشتری و تسریع در امر طراحی خواهد بود.) در صورت کافی نبودن فضای در نظر گرفته شده برای توضیحات در این قسمت می توانید از قسمت ((ادامه توضیحات مشتری)) در صفحه دوم فرم استفاده نمایید. 

2.2.6. سپس محل ((امضاء مشتری جهت تایید شرح سفارش)) را در این بخش و در صورتیکه در صفحه دوم نیز توضیحاتی نوشته اید، در صفحه دوم را نیز امضا و مُهر نمایید. 

2.2.7. در بخش ((سفارش نهایی))، اطلاعات مربوط به ((تاریخ تحویل نهایی سفارش)) و ((تعداد سفارش)) پُر شود و در قسمت ((نوع فاکتور نهایی))، نوع فاکتور مد نظر خود یا شرکت/سازمان/اداره مربوطه را بر حسب مشخصات هر یک از فاکتور ها انتخاب نمایید، لطفا دقت داشته باشید که در صورت صدور فاکتور نهایی امکان تعویض و یا صدور فاکتور جدید نمی باشد. 

2.3. پس از طی مراحل فوق در بخش ((تایید مشتری))، نام و نام خانوادگی فرد یا رابط نوشته شده و محل ((مُهر و امضاء مشتری))، مُهر و امضاء گردد. 

2.4. فرم ((سفارش تولید)) به همراه موارد مورد نیاز جهت طراحی مانند: آرم، لوگو و ... به یکی از شیوه های زیر برای واحد فروش شرکت بُعد چهارم ارسال گردد: 

2.4.1. مراجعه حضوری به دفتر شرکت (واحد فروش) 

2.4.2. ارسال از طریق ایمیل به آدرس: آدرس ایمیل جهت جلوگیری از رباتهای هرزنامه محافظت شده اند، جهت مشاهده آنها شما نیاز به فعال ساختن جاوا اسكریپت دارید  

2.4.3. ارسال موارد از طریق لینک ((ارسال فایل به واحد فروش)) در بخش ((لینک های کاربردی)) وب سایت بُعد چهارم به آدرس: www.Bode4.com 

2.5. پرداخت هزینه طراحی با توجه به هزینه اعلام شده توسط واحد فروش شرکت بُعد چهارم (حضوری-تلفنی-ایمیل-پیامک) به یکی از شیوه های زیر: 

2.5.1. واریز به حساب سیبا بانک ملی به شماره حساب: 0207433070004 به نام: علی گلی (شماره شبا: IR18 0170 0000 0020 7433 0700 04) و ارسال فیش واریزی از طریق فاکس به شماره: 2241216 0311 یا ایمیل به آدرس: آدرس ایمیل جهت جلوگیری از رباتهای هرزنامه محافظت شده اند، جهت مشاهده آنها شما نیاز به فعال ساختن جاوا اسكریپت دارید و یا ثبت مشخصات فیش واریزی در لینک (( ثبت مبلغ پرداختی)) در بخش ((لینک های کاربردی)) وب سایت بُعد چهارم. 

2.5.2. واریز از طریق کارت به کارت به کارت بانک ملی به شماره: 1109 8277 9911 6037 به نام: علی گلی و اعلام مشخصات واریز از طریق فاکس به شماره: 2241216 0311 یا ایمیل به آدرس: آدرس ایمیل جهت جلوگیری از رباتهای هرزنامه محافظت شده اند، جهت مشاهده آنها شما نیاز به فعال ساختن جاوا اسكریپت دارید و یا ثبت مشخصات فیش واریزی در لینک ((ثبت مبلغ پرداختی)) در بخش ((لینک های کاربردی)) وب سایت بُعد چهارم. 

2.5.3. واریز از طریق لینک ((پرداخت اینترنتی)) موجود در بخش ((لینک های کاربردی)) وب سایت بُعد چهارم. 

3. در این مرحله پس از واریز هزینه طراحی، با توجه به توضیحات داده شده و فایل های ارسال شده به واحد فروش شرکت، طراحی محصول مورد نظر توسط واحد طراحی در زمان تعیین شده صورت خواهد گرفت و تصویر طراحی انجام شده بصورت دو بعدی برای مشتری ارسال می گردد و نظرات مشتری اخذ شده و در حدی که کلیت طراحی تغییر نکند، نظرات اعمال شده و طرح برای اجرا آماده می گردد. (در صورتیکه بر اساس نظر مشتری طرح کاملا یا بصورت اساسی نیاز به تغییر داشته باشد هزینه طراحی مجددا اخذ خواهد شد.) 
4. سپس بر اساس طرح نهایی که مورد تایید مشتری نیز قرار گرفته است، یک نمونه تولید شده و برای مشتری جهت رویت نمونه واقعی، ارسال می گردد و قیمت واقعی و دقیق تولید محصول نیز اعلام شده و تایید نهایی مشتری در خصوص شروع کار و قیمت، اخذ خواهد شد. 
5. در این مرحله پس از مشخص شدن تعداد نهایی سفارش و زمان تحویل، هزینه کل سفارش به مشتری اعلام خواهد شد و مشتری موظف خواهد بود که 50% کل هزینه را به یکی از طرق اعلام شده در مطالب فوق به حساب شرکت واریز نماید و مشخصات واریزی خود را نیز اعلام نماید، سپس مرحله اجراء سفارش آغاز خواهد شد. 
6. پس از طی مراحل تولید و بر اساس زمان و تاریخ اعلام شده جهت تحویل نهایی سفارشات، سفارش جهت تحویل به مشتری آماده و بسته بندی می گردد. 
7. قبل از تحویل سفارشات و یا ارسال آنها، مشتری موظف خواهد بود که 50% باقیمانده هزینه را طبق یکی از شیوه های اعلام شده به حساب شرکت واریز و مشخصات واریزی آن را نیز اعلام نماید. 

8. در این زمان پس از تایید واحد حسابداری شرکت، سفارشات یا در محل شرکت تحویل نماینده مشتری خواهد شد و رسید دریافت خواهد گردید و یا در صورت اعلام مشتری، سفارشات برای مشتری توسط شرکت های حمل بار (با دریافت هزینه حمل) ارسال خواهد گردید.


نمونه ها و مشتریان ما، نشان دهنده کیفیت، توانمندی و میزان اعتمادپذیری ما خواهند بود


 موفق و پیروز باشید      

واحد فروش شرکت بُعد چهارم 

 

مراحل و نحوه سفارش تندیس و لوح تقدیر و دیگر سفارشات شما مشتریان عزیز جهت سهولت در سفارش

جدیدترین تندیس ها و محصولات

واحد فروش دستگاههای لیزر بُعد چهارم

واحد فروش انواع ماکت هواپیما و هلیکوپتر بُعد چهارم

انواع محصولات خاتم کاری

فروشگاه اینترنتی انواع ماکت هواپیما و هلیکوپتر

جدیدترین مشتریان بعد چهارم

بانک رفاه استان مازندران بانک رفاه استان مازندران
جمعیت هلال احمر استان خوزستان جمعیت هلال احمر استان خوزستان
شرکت مهندسی توانمند برق اصفهان شرکت مهندسی توانمند برق اصفهان
سازمان رفاهی تفریحی شهرداری شاهین شهر سازمان رفاهی تفریحی شهرداری شاهین شهر
بنیاد شهید و امور ایثارگران استان بوشهر بنیاد شهید و امور ایثارگران استان بوشهر

صفحه اينستاگرام بعدچهارم

كانال تلگرام بعدچهارم

بانک متن لوح تقدیر

بانک قاب و حاشیه لوح تقدیر

بانک آرم و لوگو

بانک نقوش اسلیمی

بانک وکتورهای کاربردی

آموزش نرم افزار کورل دراو

عضویت در خبرنامه

اطلاعات تماس

دفتر مرکزی:
اصفهان - خیابان استانداری - خیابان فرشادی - ساختمان بُعدچهارم

کد پستی: 8146746791

تلفن: 1234 24 32 - 031

همراه فروش: 3699 905 0912

ایمیل: info@Bode4.com

 وب سایت: www.Bode4.com

سامانه پیام کوتاه: 30007650008090 

 توجه: مراجعه حضوری فقط با قرار قبلی امكان پذير است. 


   بُعد چهارم ، هيچ شعبه ديگری در سراسر ايران ندارد.   


درگاه پرداخت اینترنتی

درگاه پرداخت اینترنتی بانک ملت

ارسال سفارش به تمام نقاط ایران

بُعد چهارم، فرصتی برای تخیلات شما

پورتال کارمندان شرکت بُعد چهارم


جستجوی سریع در بُعدچهارم